Apivita – Caring Lavander Gentle Shower Gel

Additional information

1300 L

Xhel dushi i butë me lavandër dhe vaj ulliri. Pastron butësisht, qetëson dhe nuk irriton lëkurën e ndjeshme, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar.

or 4 interest-free payments with

Free shiping on orders $50

Përshkrimi i Produktit
Apivita – Caring Lavander Gentle Shower Gel

Xhel dushi i butë me lavandër dhe vaj ulliri. Pastron butësisht, qetëson dhe nuk irriton lëkurën e ndjeshme, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar.

I pasuruar me surfaktantë të butë që ofrojnë pastrim të butë si dhe veprim hidratues dhe mbrojtës.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Përmban Lauryl Olivate i cili qetëson lëkurën e ndjeshme, lehtëson ndjesitë e pickimit dhe kruajtjejes duke përmirësuar elasticitetin.
Përmban ekstrakte të livandës greke dhe kalendulës me veprim anti-inflamator dhe qetësues.
Përmban mjaltë trumze greke, vaj ulliri grek, vaj bajame dhe panthenol (Provitamin B5) të cilat forcojnë shtresën hidrolipidike të lëkurës duke përmirësuar kështu shkallën e hidratimit të saj.
Përmban një infuzion të patentuar të një kombinimi të 3 llojeve të sideriteve që zëvendëson ujin dhe ofron mbrojtje antioksiduese.
Udhëzime mbi përdorimin
Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni deri sa të formohet një shkumë delikate dhe shpëlajeni tërësisht me ujë.

Përshkrimi i Produktit
Apivita – Caring Lavander Gentle Shower Gel

Xhel dushi i butë me lavandër dhe vaj ulliri. Pastron butësisht, qetëson dhe nuk irriton lëkurën e ndjeshme, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar.

I pasuruar me surfaktantë të butë që ofrojnë pastrim të butë si dhe veprim hidratues dhe mbrojtës.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Përmban Lauryl Olivate i cili qetëson lëkurën e ndjeshme, lehtëson ndjesitë e pickimit dhe kruajtjejes duke përmirësuar elasticitetin.
Përmban ekstrakte të livandës greke dhe kalendulës me veprim anti-inflamator dhe qetësues.
Përmban mjaltë trumze greke, vaj ulliri grek, vaj bajame dhe panthenol (Provitamin B5) të cilat forcojnë shtresën hidrolipidike të lëkurës duke përmirësuar kështu shkallën e hidratimit të saj.
Përmban një infuzion të patentuar të një kombinimi të 3 llojeve të sideriteve që zëvendëson ujin dhe ofron mbrojtje antioksiduese.
Udhëzime mbi përdorimin
Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni deri sa të formohet një shkumë delikate dhe shpëlajeni tërësisht me ujë.

Produkte ~

te ngjashme