Apivita – Crystal Clear, Face Cleansing and Detox set

Additional information

3190 L

Një set i krijuar posaçërisht nga Apivita për fytyrën me pastruesin detox, locion tonik dhe maskë pastruese. Tre produkte unike të bukurisë që pastrojnë dhe qetësojnë lëkurën vijnë në një kuti dhuratë unike të ripërdorshme për veten ose të dashurit tuaj.

or 4 interest-free payments with

Free shiping on orders $50

Përshkrimi i Produktit
Apivita – Crystal Clear – Face Cleansing and Detox
Një set i krijuar posaçërisht nga Apivita për fytyrën me pastruesin detox, locion tonik dhe maskë pastruese. Tre produkte unike të bukurisë që pastrojnë dhe qetësojnë lëkurën vijnë në një kuti dhuratë unike të ripërdorshme për veten ose të dashurit tuaj.

Face Cleansing Black Cleansing Gel – Face & Eyes

Xhel pastrues detox i zi me karbon aktiv dhe propolis për të pastruar në mënyrë efektive fytyrën dhe sytë pa shkaktuar thatësi.

Pastron make-up dhe papastërtitë me karbon aktiv dhe agjentë të butë pastrues.
Detoksifikon me qymyr aktiv dhe ekstrakt të patentuar propolisi
E lë lëkurën të freskët, të pastër dhe komode me panthenol.
Rigjallëron me një aromë delikate mjalti, lule portokalli dhe aromë të bardhë lulesh.
Uji në këtë formulë është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Tonic Lotion Soothing & Moisturizing Face Toner

Locion tonik qetësues me livando dhe mjaltë që pastron dhe hidraton lëkurën duke e përgatitur atë për hapat e ardhshëm të rutinës së kujdesit të lëkurës.

Qetëson me mjaltë trumzë greke, livando dhe pantenol.
Hidraton dhe e bën lëkurën të rehatshme me acidin hialuronik.
E tonifikon lëkurën me vaj esencial të portokallit dhe barbarozës.
Rigjallëron falë aromës së saj të freskët lulesh me nota jeshile.
Ofron veprim shtesë kundër ndotjes me infuzion trëndafili.
Uji në këtë formulë është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Detox & Purifying Black Tissue Face Mask

Maskë fytyre me karbon aktiv nga lisi e mbushur me një serum super aktiv me carob, fruti i një peme vendase në Mesdhe, i cili njihet si alternativa e shëndetshme e kakaos. Ngjitet në mënyrë perfekte në fytyrë si një lëkurë e dytë, për të zbuluar një lëkurë të shndritshme dhe të rinovuar.

Pastron lëkurën duke përthithur sebumin dhe ndotjen e tepërt dhe minimizon pamjen e poreve, me karbon të aktivizuar që rrjedh nga lisi.
Ofron një pamje të shndritshme dhe të freskët, ndërsa ofron një ndjesi detoksifikuese dhe rigjallëruese.
E lë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar me ekstraktin e kërpudhave.
Thith sebumin e tepërt dhe ndotjen për një efekt detoksifikues
Minimizon poret
Zbulon një pamje të freskët, me shkëlqim
Udhëzime mbi përdorimin
Face Cleansing Black Cleansing Gel – Face & Eyes

Masazhojeni butësisht në lëkurën e lagur (fytyrë dhe sy), më pas shpëlajeni.

Tonic Lotion Soothing & Moisturizing Face Toner

Aplikojeni me një copë pambuku në fytyrë dhe qafë duke shmangur zonën e syve.

Detox & Purifying Black Tissue Face Mask

Hapi 1: Aplikoni maskën në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe rregulloni maskën që të përshtatet me konturet e fytyrës.
Hapi 2: Lëreni për 10 minuta.
Hapi 3: Hiqeni maskën dhe masazhojeni butësisht për të thithur çdo tepricë ose hiqeni me një copë pambuku.

Përshkrimi i Produktit
Apivita – Crystal Clear – Face Cleansing and Detox
Një set i krijuar posaçërisht nga Apivita për fytyrën me pastruesin detox, locion tonik dhe maskë pastruese. Tre produkte unike të bukurisë që pastrojnë dhe qetësojnë lëkurën vijnë në një kuti dhuratë unike të ripërdorshme për veten ose të dashurit tuaj.

Face Cleansing Black Cleansing Gel – Face & Eyes

Xhel pastrues detox i zi me karbon aktiv dhe propolis për të pastruar në mënyrë efektive fytyrën dhe sytë pa shkaktuar thatësi.

Pastron make-up dhe papastërtitë me karbon aktiv dhe agjentë të butë pastrues.
Detoksifikon me qymyr aktiv dhe ekstrakt të patentuar propolisi
E lë lëkurën të freskët, të pastër dhe komode me panthenol.
Rigjallëron me një aromë delikate mjalti, lule portokalli dhe aromë të bardhë lulesh.
Uji në këtë formulë është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Tonic Lotion Soothing & Moisturizing Face Toner

Locion tonik qetësues me livando dhe mjaltë që pastron dhe hidraton lëkurën duke e përgatitur atë për hapat e ardhshëm të rutinës së kujdesit të lëkurës.

Qetëson me mjaltë trumzë greke, livando dhe pantenol.
Hidraton dhe e bën lëkurën të rehatshme me acidin hialuronik.
E tonifikon lëkurën me vaj esencial të portokallit dhe barbarozës.
Rigjallëron falë aromës së saj të freskët lulesh me nota jeshile.
Ofron veprim shtesë kundër ndotjes me infuzion trëndafili.
Uji në këtë formulë është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Detox & Purifying Black Tissue Face Mask

Maskë fytyre me karbon aktiv nga lisi e mbushur me një serum super aktiv me carob, fruti i një peme vendase në Mesdhe, i cili njihet si alternativa e shëndetshme e kakaos. Ngjitet në mënyrë perfekte në fytyrë si një lëkurë e dytë, për të zbuluar një lëkurë të shndritshme dhe të rinovuar.

Pastron lëkurën duke përthithur sebumin dhe ndotjen e tepërt dhe minimizon pamjen e poreve, me karbon të aktivizuar që rrjedh nga lisi.
Ofron një pamje të shndritshme dhe të freskët, ndërsa ofron një ndjesi detoksifikuese dhe rigjallëruese.
E lë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar me ekstraktin e kërpudhave.
Thith sebumin e tepërt dhe ndotjen për një efekt detoksifikues
Minimizon poret
Zbulon një pamje të freskët, me shkëlqim
Udhëzime mbi përdorimin
Face Cleansing Black Cleansing Gel – Face & Eyes

Masazhojeni butësisht në lëkurën e lagur (fytyrë dhe sy), më pas shpëlajeni.

Tonic Lotion Soothing & Moisturizing Face Toner

Aplikojeni me një copë pambuku në fytyrë dhe qafë duke shmangur zonën e syve.

Detox & Purifying Black Tissue Face Mask

Hapi 1: Aplikoni maskën në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe rregulloni maskën që të përshtatet me konturet e fytyrës.
Hapi 2: Lëreni për 10 minuta.
Hapi 3: Hiqeni maskën dhe masazhojeni butësisht për të thithur çdo tepricë ose hiqeni me një copë pambuku.

Produkte ~

te ngjashme