Apivita – Gentle Daily Shampoo Eco Pack

Additional information

2000 L

Shampoja Daily Gentle me Kamomil dhe Mjaltë është ideale për përdorim të shpeshtë dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

or 4 interest-free payments with

Free shiping on orders $50

Përshkrimi i Produktit
Apivita – Gentle Daily Shampoo Eco Pack

Shampoja Daily Gentle me Kamomil dhe Mjaltë është ideale për përdorim të shpeshtë dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Për një pastrim ekstra të butë, pa sulfate, respekton florën natyrale të kokës.
Hidraton flokët, duke i lënë të butë dhe të zhdërvjellët, falë mjaltit organik dhe pantenolit.
Ruan një skalp të shëndetshëm dhe e mbron atë nga acarimi falë ekstrakteve të kamomilit grek dhe kalendulës organike.
Parandalon ndarjen e majrave, ndërsa mbron nga agresionet e jashtme (ndotja e ajrit dhe stilimi) falë Kompleksit APISHIELD HS.
I pasuruar me vajra esencialë organik të livandës dhe barbarozës që qetësojnë skalpin e kokës dhe relaksojnë mendjen.
Udhëzime mbi përdorimin
Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në gjatësinë e flokëve më pas masazhoni butësisht.

Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Përshkrimi i Produktit
Apivita – Gentle Daily Shampoo Eco Pack

Shampoja Daily Gentle me Kamomil dhe Mjaltë është ideale për përdorim të shpeshtë dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Për një pastrim ekstra të butë, pa sulfate, respekton florën natyrale të kokës.
Hidraton flokët, duke i lënë të butë dhe të zhdërvjellët, falë mjaltit organik dhe pantenolit.
Ruan një skalp të shëndetshëm dhe e mbron atë nga acarimi falë ekstrakteve të kamomilit grek dhe kalendulës organike.
Parandalon ndarjen e majrave, ndërsa mbron nga agresionet e jashtme (ndotja e ajrit dhe stilimi) falë Kompleksit APISHIELD HS.
I pasuruar me vajra esencialë organik të livandës dhe barbarozës që qetësojnë skalpin e kokës dhe relaksojnë mendjen.
Udhëzime mbi përdorimin
Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në gjatësinë e flokëve më pas masazhoni butësisht.

Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Produkte ~

te ngjashme