Apivita – Pure Jasmine Moisturizing Body Milk

Additional information

1750 L

Një locion trupi i mëndafshtë që e lë lëkurën të butë dhe me aromë të lehtë. I mbushur me nota të pasura të jaseminit, hidraton lëkurën në thellësi, për një përfundim luksoz; në të njëjtën kohë, një infuzion i patentuar i 3 llojeve të çajit organik të malit ofron përfitime shtesë antioksiduese. Tekstura e lëmuar shkrihet pa problem në lëkurë, duke i rikthyer hidratimin dhe elasticitetin.

or 4 interest-free payments with

Free shiping on orders $50

Përshkrimi i Produktit
Apivita Pure Jasmine Moisturizing Body Milk

Një locion trupi i mëndafshtë që e lë lëkurën të butë dhe me aromë të lehtë. I mbushur me nota të pasura të jaseminit, hidraton lëkurën në thellësi, për një përfundim luksoz; në të njëjtën kohë, një infuzion i patentuar i 3 llojeve të çajit organik të malit ofron përfitime shtesë antioksiduese. Tekstura e lëmuar shkrihet pa problem në lëkurë, duke i rikthyer hidratimin dhe elasticitetin.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, të dehidratuar dhe të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshmet.
Mosha: 10+
Hidraton dhe rikthen elasticitetin në lëkurë, i jep lëkurës një aromë të lehtë, teksturë e mëndafshtë, përthithet shpejt dhe lehtë, 98% përbërës natyralë, të testuar dermatologjikisht.
Formuluar pa: vaj mineral, parabene, ftalate, propilen glikol, silikone.
Përbërësit kryesorë:

Vajrat esencialë të jaseminit, nerolit dhe paçulit organik krijojnë një ndjenjë luksoze mirëqenieje.
Një kompleks unik hidratues, i përbërë nga mjalti grek i trumzës dhe acidi hialuronik, e lë lëkurën krejtësisht të butë dhe të hidratuar.
Vajrat grekë të ullirit dhe bajameve kombinohen me gjalpë shea dhe dyll blete për të ruajtur elasticitetin e lëkurës, duke e lënë atë jashtëzakonisht të butë.
Ky produkt përmban një infuzion të patentuar të 3 llojeve të ndryshme të çajit organik grek të malit në vend të ujit të thjeshtë. Ky përbërës natyral ndihmon në rritjen e vetive antioksiduese tashmë të pranishme në formulë, për shkak të përqendrimit të lartë të polifenoleve.
Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në lëkurë, më pas masazhoni butësisht.

Përshkrimi i Produktit
Apivita Pure Jasmine Moisturizing Body Milk

Një locion trupi i mëndafshtë që e lë lëkurën të butë dhe me aromë të lehtë. I mbushur me nota të pasura të jaseminit, hidraton lëkurën në thellësi, për një përfundim luksoz; në të njëjtën kohë, një infuzion i patentuar i 3 llojeve të çajit organik të malit ofron përfitime shtesë antioksiduese. Tekstura e lëmuar shkrihet pa problem në lëkurë, duke i rikthyer hidratimin dhe elasticitetin.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, të dehidratuar dhe të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshmet.
Mosha: 10+
Hidraton dhe rikthen elasticitetin në lëkurë, i jep lëkurës një aromë të lehtë, teksturë e mëndafshtë, përthithet shpejt dhe lehtë, 98% përbërës natyralë, të testuar dermatologjikisht.
Formuluar pa: vaj mineral, parabene, ftalate, propilen glikol, silikone.
Përbërësit kryesorë:

Vajrat esencialë të jaseminit, nerolit dhe paçulit organik krijojnë një ndjenjë luksoze mirëqenieje.
Një kompleks unik hidratues, i përbërë nga mjalti grek i trumzës dhe acidi hialuronik, e lë lëkurën krejtësisht të butë dhe të hidratuar.
Vajrat grekë të ullirit dhe bajameve kombinohen me gjalpë shea dhe dyll blete për të ruajtur elasticitetin e lëkurës, duke e lënë atë jashtëzakonisht të butë.
Ky produkt përmban një infuzion të patentuar të 3 llojeve të ndryshme të çajit organik grek të malit në vend të ujit të thjeshtë. Ky përbërës natyral ndihmon në rritjen e vetive antioksiduese tashmë të pranishme në formulë, për shkak të përqendrimit të lartë të polifenoleve.
Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në lëkurë, më pas masazhoni butësisht.

Produkte ~

te ngjashme