Apivita – Pure Jasmine Shower Gel with Essential Oils

Additional information

1300 L

Xhel dushi hidratues me vajra esencialë, i frymëzuar nga aromaterapia, pastron butësisht lëkurën pa e dehidratuar atë dhe sjell një ndjenjë mirëqenieje falë aromës së tij unike të jaseminit.

or 4 interest-free payments with

Free shiping on orders $50

Përshkrimi i Produktit
Apivita – Pure Jasmine Shower Gel with Essential Oils

Xhel dushi hidratues me vajra esencialë, i frymëzuar nga aromaterapia, pastron butësisht lëkurën pa e dehidratuar atë dhe sjell një ndjenjë mirëqenieje falë aromës së tij unike të jaseminit.

Pastron butësisht lëkurën dhe ruan hidratimin e saj natyral falë agjentëve të butë pastrues, ekstraktit të propolisit dhe sapunit.
Aloe bioaktive, ekstrakt organik i livandës APIGEA dhe pantenol, mbrojnë nga acarimi dhe qetësojnë lëkurën.
Vajrat esencialë organikë të jaseminit, nerolit dhe paçulit ofrojnë një ndjenjë mirëqenieje dhe euforie.
Aromë unike, relaksuese me nota të jaseminit.
Udhëzime mbi përdorimin
Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e lagur. Shpëlajeni tërësisht me ujë.
Shmangni kontaktin me sytë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Përshkrimi i Produktit
Apivita – Pure Jasmine Shower Gel with Essential Oils

Xhel dushi hidratues me vajra esencialë, i frymëzuar nga aromaterapia, pastron butësisht lëkurën pa e dehidratuar atë dhe sjell një ndjenjë mirëqenieje falë aromës së tij unike të jaseminit.

Pastron butësisht lëkurën dhe ruan hidratimin e saj natyral falë agjentëve të butë pastrues, ekstraktit të propolisit dhe sapunit.
Aloe bioaktive, ekstrakt organik i livandës APIGEA dhe pantenol, mbrojnë nga acarimi dhe qetësojnë lëkurën.
Vajrat esencialë organikë të jaseminit, nerolit dhe paçulit ofrojnë një ndjenjë mirëqenieje dhe euforie.
Aromë unike, relaksuese me nota të jaseminit.
Udhëzime mbi përdorimin
Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e lagur. Shpëlajeni tërësisht me ujë.
Shmangni kontaktin me sytë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkte ~

te ngjashme