Apivita – Color Protection Shampoo

Additional information

Size

40ml

L

4 reviews
Shampo per ruajtjen dhe perkujdesin e flokeve me ngjyre

or 4 interest-free payments with

Free shiping on orders $50

Flokët e lyer kanë nevoja specifike për të ruajtur shkëlqimin e tyre.

Pastron butësisht dhe respekton florën natyrale të lëkurës së kokës.

Ruan shkëlqimin dhe ringjall ngjyrën duke e mbrojtur atë nga zbehja dhe rrezet UV, falë përbërësit aktiv të lulediellit dhe vitaminës E.

Hidraton dhe ndihmon në riparimin e flokëve të mbi-trajtuar duke i mbrojtur nga agresionet e jashtme (ndotja e ajrit dhe stilimi), falë mjaltit dhe kompleksit APISHIELD HS.

Ideale për flokë të lyer dhe/ose me fije, si dhe për ngjyra natyrale delikate (të kuqe dhe bjonde).

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në gjatësinë e flokëve, më pas masazhoni butësisht.

Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

4 reviews

Flokët e lyer kanë nevoja specifike për të ruajtur shkëlqimin e tyre.

Pastron butësisht dhe respekton florën natyrale të lëkurës së kokës.

Ruan shkëlqimin dhe ringjall ngjyrën duke e mbrojtur atë nga zbehja dhe rrezet UV, falë përbërësit aktiv të lulediellit dhe vitaminës E.

Hidraton dhe ndihmon në riparimin e flokëve të mbi-trajtuar duke i mbrojtur nga agresionet e jashtme (ndotja e ajrit dhe stilimi), falë mjaltit dhe kompleksit APISHIELD HS.

Ideale për flokë të lyer dhe/ose me fije, si dhe për ngjyra natyrale delikate (të kuqe dhe bjonde).

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në gjatësinë e flokëve, më pas masazhoni butësisht.

Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Additional information

Size

40ml

4 reviews for Apivita – Color Protection Shampoo

 1. Rebecca J.

  So hydrating! My skin feels less dry and looks less dull. I’ve used this product twice a day along with UA for about three weeks and my skin feels great. I would buy again.

 2. Sarah P.

  I am loving this product. Makes my skin look and feel amazing. I live in the Pacific Northwest and my skin is always dry. This has help with my dryness! High recommend

 3. Maria K.

  Love this product so much! great for sensitive and dry-like skin, especially during winter season. love how simple it is yet so hydrating! recommend this 100%!!!

 4. Vamtam (verified owner)

  Super !!!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte ~

te ngjashme